Jdi na obsah Jdi na menu
 


P-SHINE

 Péče o nohy i ruce P-Shine
 
 
Je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.


P-Shine pedikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.
P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.
Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. Již dvě aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou jako při použití bezbarvého laku.
Jak často na P-shine docházet? Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce. Regenerace nehtů vhodná i pro muže P-Shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou i nohou a P-Shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.
Procedura trvá přibližně 30minut
Nehty se mohou po dvou dnech lakovat i odlakovávat, anižby se P-shine odstranil.
Vznik a historie P-shinu
Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Název vznikl podle společnosti, která vznikla v Tokiu v roce 1958. Právě firma P-Shine se zabývala výrobou produktů a distribucí této metody. Dnes je P-Shine známý po celém světě a pro svou účinnost získává stále větší oblibu také v českých nehtových studiích.

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 34344
Měsíc: 198
Den: 10